Wynajem kotłowni kontenerowych

Kotłownie kontenerowe na wynajem

Wynajem kotłowni na biomasę i olej opałowy

Oferowane przemysłowe kotłownie mobilne - kotłownie kontenerowe w tym i wynajem kotłowni obejmuje kotłownie przemysłowe średniej mocy spełniająca podstawowe wymagania jakie stawiane są przed kotłownią. Wiele możliwości wyboru paliwa energetycznego definiującego zarazem konstrukcję całej kotłowni. Posiadamy w swojej ofercie kotłownie kontenerowe wyposażone w kotły CO VIESSMANN i BUDERUS:

  • kotłownia kontenerowa na paliwa stałe, kocioł CO na biomasę, pellet, zrębki, trociny,
  • kotłownia kontenerowa BUDERUS wielopaliwowa, kocioł z palnikiem opałowym oraz przedpalenisko umożliwiające spalanie paliw stałych jak trociny, czy pellety,
  • kotłownia kontenerowa VIESSMANN na olej opałowy, kocioł z palnikiem olejowy (palniki RIELLO i Weishaupt).

Kotłownie kontenerowe na wynajem

Kotłownie kontenerowe oferowane na wynajem to często ostatnia deska ratunku lub jedyne opłacalne rozwiązanie. Nasze mobilne kotłownie gotowe są do pracy zaraz po podłączeniu u Klienta. Oferowane zestawy to kompletne kotłownie (posiadają wszystie systemy i instalacje jakie zwykle instalowane są w klasycznych kotłowniach) to urządzenia grzewcze o mocy 450kW do 880kW. Kotłownie kontenerowe idealnie sprawdzają się jako tymczasowe źródła ciepła na czas trwania inwestycji jak i rozwiązania na stałe. Jako kotłownie przemysłowe często przewyższają klasyczne kotłownie pod względem niezawodności, stopniem zautomatyzowania procesu spalania paliwa włącznie z jego podawaniem ze zbiornika kotła do kotła :)

Posiadamy w ofercie na wynajem kotłownie wyposażone w kotły VIESSMANN lub BUDERUS przeznaczone do spalania paliw stałych typu biomasa (pellet, zrębki, trociny). Dodatkowo kocioł wyposażony jest w palnik olejowy, co pozwala na używanie oleju opałowego jako paliwa energetycznego do kotła CO. Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 504 465 955 lub drogą elektroniczną: zapytaj o aktualną oferte wynajmu kotłowni.

Zalety wynajmu kotłowni kontenerowej

Często wynajem kotłowni kontenerowej to ostatnia deska ratunku, szczególnie kiedy na dworze zima, a piec / kocioł CO uległ poważnej awarii... ale nie koniecznie wynajem kotłowni musi iść w parze z nerwami i niezadowolonymi pracownikami. Niekiedy wynajem kotłowni to jedyna opłacalna z możliwych dróg do sukcesu. Po co budować klasyczną kotłownię, kiedy ta potrzebna będzie jedynie przez pierwsze 3 miesiące? To oczywiście dotyczy konkretnych przypadków, takich jak uruchomienie bioelektrowni, gdzie proces fermentacji wymaga stałego dopływu energii cieplnej w pierwszej fazie, a następnie pozostaje od samowystarczalny i to właśnie jest jeden z tych przypadków, kiedy wynajęta kotłownia jest najlepszym z możliwych rozwiązaniem =) Zapraszamy do współpracy!

Strony internetowe oraz pozycjonowanie stron w Google wywróżyła wróżka SEMiRA =)