Kotłownie przemysłowe - sprzedaż i wynajem

Gotowe rozwiązania dla przemysłu branży drzewnej, w tym kotłownie kontenerowe

Kotłownia przemysłowa

Kotłownia przemysłowa w każdej firmie pełni bardzo ważną rolę. Tam gdzie pracują ludzie, tam ciepło w zimnych miesiącach musi być dostarczane z kotłowni do centralnego ogrzewania, a temperatura ogrzewanych pomieszczeń nie może spaść poniżej najniższej temperatury określonej przez ustawodawcę.

W związku z powyższym kotłownia przemysłowa musi pracować nieprzerwanie w miesiącach grzewczych, kiedy temperatura na zewnątrz spada poniżej normy. Ciepło do pomieszczeń musi zatem poprzez instalację centralnego ogrzewania nieprzerwanie zasilać grzejniki lub zainstalowane ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniach socjalnych i biurach, czy też nagrzewnice na halach produkcyjnych.

Budowa kotłowni przemysłowych

Budowę kotłowni przemysłowej zaczynamy od przeprowadzenia wizji lokalnej oraz wywiadu z Klientem -  celem ustalenia wymagań i indywidualnych potrzeb każdego z naszych Klientów. Ważnym czynnikiem wpływającym na wybór źródła ciepła jest paliwo energetyczne, które będzie najkożystniejsze pod względem finansowym i w efekcie przełoży się na oszczędności w budżecie firmy.

W ofercie posiadamy kotły i piece na paliwa stałe oraz płynne:

Kotły i piece centralnego ogrzewania

Oferta kotłów i piecy centralnego ogrzewania to wiele możliwości dostosowania budowanej kotłowni przemysłowej do potrzeb i wymagań każdego Klienta: